Vítejte na naší stránce!

Vážení návštěvníci, kamarádi a milovníci cestování,

vítejte na našich stránkách věnovaným naší cestě kolem světa!

Během několika dalších měsíců budeme  tyto stránky vylepšovat, přidávat nový obsah, ale také Vám postupně představíme náš plán a sen, který chceme v roce 2015 zrealizovat.

Naše webové stránky nebudou ale pouze o cestování jako takovém. Vtáhneme Vás do našich životů a momentů, které před cestou kolem světa, běhen cesty a po návratu domů zažijeme.

Proč stránky máme a co se zde dočtete

Přejeme si, aby naše stránky sloužily pro váhající lidi jako motivace udělat ten krok do neznáma a vydat se za poznáním a užívat si krás života. Buďte s námi v kontaktu od začátku našeho velkého projektu až do našeho návratu. Sledujte, co je u nás nového a dovídejte se nové a zajímavé informace.

VítejteNeznáte nás ještě a zajímá Vás, kdo vlastně jsme? Dočtěte se něco o nás a o tom, co nás baví a co máme rádi kromě cestování. Třeba zjistíte, že jste tak trochu stejná „krevní skupina“ jako my.

Pokud nás už znáte a myslíte si, že se nic peprnějšího dovědět nemůžete, prohlédněte si náš plán cesty. Tento plán vás provede hned několika kontinenty,  seznámí vás se zeměmi, které toužíme navštívit, a otevře místa, o kterých jste možná ani nevěděli, že existují.

Postupem času samozřejmě budeme obsah stránek doplňovat. Rádi bychom se podělili o příspěvky z našich dovolených na motorce, výletů do evropských velkoměst a krásných toulek po českých luzích a hájích, nicméně si nejsme jisti, zdali vše stihneme. A kdybychom nestihli,  zoufat nemusíte, protože nahrajeme  do sekce fotogalerie z našich výletů alespoň mnoho překrásných fotografií, které kolikrát dokáží řici více než dobře napsané povídání.

Před naší cestou kolem světa Vás také budeme postupně seznamovat, s čím jsme se v rámci přípravy setkali, jak se nám daří shánět vybavení na cestu, kde nakupujeme a co, ale také Vás seznámíme s našimi sponzory a přinese mnoho dalších důležitých informací.

Martina a Pavel

This post is also available in: English

Martina

Martina

Knihomolka, skvělá kuchařka, milovník jídla, cestovatelka a samička.

VLOŽIT KOMENTÁŘ

Užíváme cookies, abychom zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.