Vítejte na naší stránce!

Vážení návštěvníci, kamarádi a milovníci cestování,

vítejte na našich stránkách věnovaným naší cestě kolem světa!

Během několika dalších měsíců budeme  tyto stránky vylepšovat, přidávat nový obsah, ale také Vám postupně představíme náš plán a sen, který chceme v roce 2015 zrealizovat.

Naše webové stránky nebudou ale pouze o cestování jako takovém. Vtáhneme Vás do našich životů a momentů, které před cestou kolem světa, běhen cesty a po návratu domů zažijeme.

Proč stránky máme a co se zde dočtete

Přejeme si, aby naše stránky sloužily pro váhající lidi jako motivace udělat ten krok do neznáma a vydat se za poznáním a užívat si krás života. Buďte s námi v kontaktu od začátku našeho velkého projektu až do našeho návratu. Sledujte, co je u nás nového a dovídejte se nové a zajímavé informace.

VítejteNeznáte nás ještě a zajímá Vás, kdo vlastně jsme? Dočtěte se něco o nás a o tom, co nás baví a co máme rádi kromě cestování. Třeba zjistíte, že jste tak trochu stejná „krevní skupina“ jako my.

Pokud nás už znáte a myslíte si, že se nic peprnějšího dovědět nemůžete, prohlédněte si náš plán cesty. Tento plán vás provede hned několika kontinenty,  seznámí vás se zeměmi, které toužíme navštívit, a otevře místa, o kterých jste možná ani nevěděli, že existují.

Postupem času samozřejmě budeme obsah stránek doplňovat. Rádi bychom se podělili o příspěvky z našich dovolených na motorce, výletů do evropských velkoměst a krásných toulek po českých luzích a hájích, nicméně si nejsme jisti, zdali vše stihneme. A kdybychom nestihli,  zoufat nemusíte, protože nahrajeme  do sekce fotogalerie z našich výletů alespoň mnoho překrásných fotografií, které kolikrát dokáží řici více než dobře napsané povídání.

Před naší cestou kolem světa Vás také budeme postupně seznamovat, s čím jsme se v rámci přípravy setkali, jak se nám daří shánět vybavení na cestu, kde nakupujeme a co, ale také Vás seznámíme s našimi sponzory a přinese mnoho dalších důležitých informací.

Martina a Pavel

Tento příspěvek je také k dispozici v jazyce: English

Martina

Martina

Bookworm, great cook, food lover, big traveller and female.

VLOŽIT KOMENTÁŘ

Tato stránka používá cookies, aby se zajistilo co možná nejsnadnější použití. Pokud budete nadále prohlížet tento web tak předpokládám, že s použitím cookies souhlasíte.