Martina a Pavel

O nás

To, že je naše cesta kolem světa veliký projekt a především sen, je asi z našich stránek patrné. Ale pokud se chcete dozvědět i něco o nás, jste na správném místě. 🙂

Martina

Ahoj, jmenuji se Martina. Narodila jsem se v roce 1989. Jsem knihomolka, kuchařka, milovnice jídla a zbožňuju cestování. Taky se musím přiznat, že jsem jedna z nejšťastnějších holek na světě. Říkáte si proč? Je to proto, že jsem potkala chlapa, který mě absolutně okouzlil a mimo to se mnou taky chce sdílet svůj celoživotní sen – jet na cestu kolem světa. A teď už tomu rozumíte. 🙂

MartinaMyslím si, že jsem hodně otevřená a upřímná a mám dobré záměry. Mám ráda poslouchání hudby, čtení knih, občas si také zacvičím jógu, miluju vaření a jídlo a samořezjmě cestování. Zbožňuji vyjížďky na naší motorce a poznávání tak naší země a celého evropského kontinentu, kde v současné době i žijeme.

Pracuji pro mezinárodní společnost v oblasti cestovního ruchu jako “Online marketér”. Snažím se pracovat pilně jako včelička, abychom si ten náš sen mohli v roce 2015 splnit. Tak nám popřejte hodně štěstí, protože ho určitě budeme potřebovat!

Pavel

Mé jméno je Pavel. Narodil jsem se v roce 1982. Jsem blázen do počítačů, rád si užívám jízdu na motorce a také toulky v přírodě. Jak už Marťa naznačila, jsme pár a můžu s klidným svědomím říct, že šťastný pár 😉 Jsem toho názoru, žePavel nejdůležitější věcí v životě nejsou hmotné statky, ale být šťastný. My máme to štěstí, že jsme se našli a chceme dál hledat štěstí společně ve světě. Naše cesta kolem světa je naším prvním velkým “projektem” a proto chceme do této cesty dát vše a formou tohoto webu sdílet naše štěstí s vámi!

Moje povaha je spíš mírná, ale můžu říct že pozitivní a podporující. Jsem víc fanda do elektroniky a počítačů než Martina, ale někdo tu těžkou práci s nastavováním a laděním musí oddřít 😉 Mezi další moje záliby patří hlavně cestování, kterému se věnuji již od malička kdy jsem chodil do Skautu. Nějakou dobu jsem zkusil žít v jižní Anglii a nakonec i navštívil Jižní Afriku, která mě uchvátila svým přírodním bohatstvím.

Pracuji jako Projektový manažer v jedné úspěšné firmě, která se zabývá dodávkou software pro mezinárodní finanční instituce . Je to velmi zajímavá a vcelku náročná práce.

Touto cestou bychom vám všem, kteří navštívíte jednorázově nebo pravidelně naše stránky, chtěli poděkovat za vaši podporu a pomoc realizovat náš sen! Věříme, že naše cesta kolem světa bude inspirací i pro ostatní!

Tento příspěvek je také k dispozici v jazyce: English

Tato stránka používá cookies, aby se zajistilo co možná nejsnadnější použití. Pokud budete nadále prohlížet tento web tak předpokládám, že s použitím cookies souhlasíte.