Noviny

Média

27. března 2017 – rozhovor v televizi a ochutnávka prezentace

 

12. listopadu 2016 – Český Krtek utiekol a vybral sa do svetahnonline.sk
hnonline.sk clanek

 

Náš předchozí rozhovor velmi zaujal i jeden významný deník v zahraničí na Slovensku 😉 Ačkoliv je to překlad rozhovoru, tak jsme rádi, že se zmínka o Krtkově cestování dostala i mezi naše bývalé krajany! Slovensko máme rádi, slováky máme rádi a oni zase Krtečka. Tak to má být. Více si můžete přečíst v článku “Český Krtek utiekol a vybral sa do sveta. Videli ho v Mexiku, na Zélande či v Riu“.

6. listopadu 2016 – Zajímavý rozhovor o naší cestě kolem světa

iDnes logo
idnes-article

Naše cestování zaujalo i jeden z největších českých deníku, kterému jsme poskytli rozhovor.  Dozvíte se v něm jaké byly přípravy na cestu, jaké bylo samotné cestování, jaké jsme zažili více či méně krásné zážitky, jak souvisí Krteček s naší cestou a mnohem víc. Více si můžete přečíst v článku “Už byl ve vesmíru, teď se Krteček vrátil z cesty kolem světa“.

27. listopadu 2015 – Na krok v Kanadě a Národní parky USA

Karlovarský deníkClanek amerika 3 cast

Z USA se dostáváme do Kanady, a poté míříme do krásných amerických parků. Poslední ze tří hezkých článků Zdeňka Hnízdila. Popisuje naše putování do Kanady, kde jsme poznali spoustu fajn lidí a viděli metropole. Přes Chicago, Las Vegas až do krásných amerických parků. Grand Canyon, Route 66, Yosemity, no prostě nádhera. Více si můžete přečíst v článku “Cestovatelé mají za sebou americký kontinent. Část III“.

13. listopadu 2015 – Poznáváme Mexiko a východ USA

Karlovarský deníkAmericky kontinent - cast 2

Poznáváme Severní Ameriku a potkáváme báječné lidi. Navazující článek v Karlovarském deníku nás moc potěšil. Popisuje naše putování po Mexiku a trávení čas s místními lidmi, ale také prozkoumávání archeologických nalezišť a pyramidových komplexů. Neopomíná však ani naše cestování po východním pobřeží USA, kde nám pomohli čeští krajané a my se se cítili na mnoha místech opět jako doma, stejně tak i Američanů, kteří nám poskytli skvělé útočiště a dali tipy na další výlety. Více si můžete přečíst v článku “Cestovatelé mají za sebou americký kontinent. Část II“.

12. listopadu 2015 – Procestovali jsme Jižní Ameriku

Karlovarský deníkAmericky kontinent - cast 1

Jak jsme procestovali Jižní Ameriku a jedli i morčata. Vyšel o nás další článek, kde se dá ve zkratce dozvědět, které země v Jižní Americe jsme procestovali, jaké dopravní prostředky jsme si vyzkoušeli, ale zároveň i co nevšedního jsme v rámci cesty kolem světa ochutnali. Podrobnosti si lze přečíst přímo v článku “Cestovatelé mají za sebou americký kontitnent. Část I“. Ano, tentokrát bude článek na pokračování. 🙂

15. října 2015 – Ušli jsme 3 000 000 kroků a navštívili Vietnamské Karlovy Vary

Karlovarský deníkKarlovarsky denik - usli jsme 3000000 kroku a navstivili Vietnamske Karlovy Vary

Šlapeme jako diví, už jsme nachodili více jak 3 miliony kroků! Karlovarský deník sleduje naše putování po světě a my jsme moc rádi. Tentokrát se dozvíte, že Rusové jsou všude a že chození po světě je zdraví prospěšné. Pokud vás zajímá více, přečtěte si, jak “Mladí cestovatelé ušli tři miliony kroků a navštívili vietnamské Karlovy Vary“.

26. července 2015 – Výhra ve fotosoutěži

iDnes logoiDnes - vyhra ve fotosoutezi

A pomáhat jsme se rozhodli i dál! iDnes.cz vyhlásil fotosoutěž o letní fotografii rána. Výhra byl poukaz do Aquaparku v Čestlicích. Nám by samozřejmě příliš dobře neposloužil, na cestě kolem světa máme překrásné zážitky i tak. Přesto jsme si řekli, že do toho půjdeme a vyhráli jsme. Výhru ve fotosoutěži jsme věnovali rodině z Karlových Varů, jejichž malá Adélka úspěšně vyhrála boj se zákeřnou nemocí. Pevně věříme, že si den v Aquaparku společně užijí.

9. června 2015 – Každý příspěvek pomůže potřebným

Karlovarský deníkKarlovarsky denik - Kazdy prispevek pomuze potrebnym

Na cestě kolem světa jsme se rozhodli pomáhat! A Karlovarský deník byl tak hodný, že se rozhodl nás v našem milém počinu podpořit. Napsali o nás další článek, psali o našem cestování, o tom, že jsme se dostali i do USA, ale zároveň nás utvrdili v tom, že i oni věří tomu, že “Každý příspěvek pomůže potřebným“.

1. dubna 2015 – Nejkrásnější dobrodružství

April's foolsHurá, a jsme v televizi! V Cuscu v Peru jsme potkali místního reportéra, který spolupracoval s jednou americkou televizní stanicí. Slovo dalo slovo a my mu poskytli rozhovor, který se objevil 1. dubna na obrazovkách! 😉 Reportáž nás překvapila a pobavila stejně jako vás v ten samý den. Třeba to jednou dotáhneme i do české televize. 🙂

 

9. února 2015 – Martina a Pavel míří do Rio de Janeira

Krkonošský deníkKrkonossky denik - Pavel a Martina vyrazi do Rio de Janeiro

Míříme do Ria a cesta kolem světa začíná! Byli jsme poctěni, protože jsme měli to štěstí, že se o nás zajímal i Krkonošský deník. Během finálních příprav, balení a loučení s rodinou jsme se sešli s paní redaktorkou přímo u nich v trutnovské kanceláři a poprvé v životě jsme poskytli osobně rozhovor. Do poslední chvíle to pro nás bylo překvapení. O tom, jak “Martina a Pavel míří do Ria” jsme totiž četli opravdu až na cestě.

7. února 2015 – Kolem světa za 16 měsíců

Karlovarský deníkKarlovarsky denik - zacatek cesty

A je to tady, jsme poprvé v novinách, zmínila se o nás média! Karlovarský deník napsal článek o naší cestě kolem světa, o nás a našich plánech a snech, které jsme si cestováním rozhodli splnit. Jak moc se těšíme, jak naše první zmínka v tisku o nás vypadá se dozvíte v článku “Kolem světa za šestnáct měsíců“.

Tento příspěvek je také k dispozici v jazyce: English

Tato stránka používá cookies, aby se zajistilo co možná nejsnadnější použití. Pokud budete nadále prohlížet tento web tak předpokládám, že s použitím cookies souhlasíte.