Thank you for your support

Sponzoři

Naši sponzoři

Hanibal logo Voda Hory logo Leki
Affekt fjallraven Buff
Matum e-outdoor.cz CEL-TEC
Vertical trade NemoDiving Lasting
Kooperativa Zoner Photo Studio Prázdné logo

Jak nás podpořit

Zde je úvodní slovo k Vaší podpoře projektu Naše Cesta Kolem Světa. Doporučujeme Vám prohlédnout si plán cesty, případně si také přečíst něco o nás. Dozvíte se více a lépe uvidíte důvody, proč s námi začít spolupracovat a podpořit nás.

Pro jednotlivé dárce: ze své praxe moc dobře víme, že každý projekt potřebuje být krytý dobrým finančním plánem. V tomto případě se jedná o statisíce korun, které musíme naspořit. Jelikož  Naše Cesta Kolem Světa není ten typ projektu, na jehož podporu by stály velké organizace frontu, tak bychom chtěli požádat kohokoliv, kdo má dobré srdce a pochopení pro náš cíl, aby nás podpořil. Nežádáme statisíce korun. I malá částka v řádu sto korun nás potěší a pomůže.

Pro společnosti: pokud by se našla společnost, která by nás chtěla podpořit materiálně nebo větší finanční částkou, jsme ochotni uvolnit část místa na našich stránkách pro vaši reklamu. Naše webové stránky jsou na tento způsob podpory velmi dobře připraveny hlavně díky reklamnímu pluginu pro WordPress, který je schopný vytvořit hned několik reklamních kampaní.

Výměnou za Vaši pomoc jsme Vám schopni nabídnout:

  • uveřejnění loga v sekci Sponzoři,
  • bannerovou proklikovou reklamu na hlavní stránce, ale i cílových stránkách,
  • PR článek v sekci Sponzoři dle předem dohodnuté formy,
  • recenzi na darované věci s odkazem na Vaše PR na našich stránkách a i k Vašemu využití.

A další formy propagace Vaší společnosti:

  • v domluveném rozsahu na sociálních sítích (Facebook, YouTube),
  • po skončení cesty na cestovatelských festivalech a seminářích.

Všem našim dárcům a sponzorům bychom chtěli poděkovat za jakoukoliv podporu ať už finanční, materiální, nebo zde v komentářích u našich příspěvků!

Způsoby darování

Připravili jsme pro vás 3 způsoby darování, které jsou popsány níže. První dva jsou v podstatě online, 3. je o vzájemné dohodě.

1. Podpořte nás bezpečně a rychle pomocí PayPal v libovolné měně:

Peníze nám můžete poslat bezpečně, přímo z vašeho PayPal účtu (stačí mít základní typ účtu, který je zdarma) a to v jakékoliv měně! Využijte k tomu funkci Send money a jako cílový email použijte náš emailový účet nasecestakolemsveta@gmail.com. Prosíme vás, abyste nám nepsali na tento email, který nekontrolujeme a který nám slouží pouze pro účely příjímání PayPal plateb. Kontaktovat nás můžete pomocí kontaktního formuláře.

Přímý odkaz na funkci Send money v PayPal naleznete i zde.

2. Podpořte nás pomocí převodu peněz na CZK účet:

CZ účet v AirBank, číslo účtu: 1013863010/3030

SWIFT kod: AIRACZPP

IBAN: CZ43 3030 0000 0010 1386 3010

3. Podpořte nás pomocí materiálních darů:

Ve své podstatě uvítáme jakoukoliv pomoc touto cestou, která bude pro naši cestu kolem světa přínosem. Z tohoto důvodu bychom rádi uvítali věci určené spíše pro cestování.  Společnostem můžeme nabídnout,  výměnou za materiální a jinou podporu, reklamní prostor na těchto stránkách, popřípadě celou sekci stránek věnovanou testování sponzorských darů. Více informací viz úvod této stránky. Kontaktovat nás můžete pomocí kontaktního formuláře.

This post is also available in: English

Užíváme cookies, abychom zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky tak předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.