Thank you for your support

Sponzoři

Naši sponzoři

Hanibal logo Voda Hory logo Leki
Affekt fjallraven Buff
Matum e-outdoor.cz CEL-TEC
Vertical trade NemoDiving Lasting
Kooperativa Zoner Photo Studio Prázdné logo

Jak nás podpořit

Zde je úvodní slovo k Vaší podpoře projektu Naše Cesta Kolem Světa. Doporučujeme Vám prohlédnout si plán cesty, případně si také přečíst něco o nás. Dozvíte se více a lépe uvidíte důvody, proč s námi začít spolupracovat a podpořit nás.

Pro jednotlivé dárce: ze své praxe moc dobře víme, že každý projekt potřebuje být krytý dobrým finančním plánem. V tomto případě se jedná o statisíce korun, které musíme naspořit. Jelikož  Naše Cesta Kolem Světa není ten typ projektu, na jehož podporu by stály velké organizace frontu, tak bychom chtěli požádat kohokoliv, kdo má dobré srdce a pochopení pro náš cíl, aby nás podpořil. Nežádáme statisíce korun. I malá částka v řádu sto korun nás potěší a pomůže.

Pro společnosti: pokud by se našla společnost, která by nás chtěla podpořit materiálně nebo větší finanční částkou, jsme ochotni uvolnit část místa na našich stránkách pro vaši reklamu. Naše webové stránky jsou na tento způsob podpory velmi dobře připraveny hlavně díky reklamnímu pluginu pro WordPress, který je schopný vytvořit hned několik reklamních kampaní.

Výměnou za Vaši pomoc jsme Vám schopni nabídnout:

  • uveřejnění loga v sekci Sponzoři,
  • bannerovou proklikovou reklamu na hlavní stránce, ale i cílových stránkách,
  • PR článek v sekci Sponzoři dle předem dohodnuté formy,
  • recenzi na darované věci s odkazem na Vaše PR na našich stránkách a i k Vašemu využití.

A další formy propagace Vaší společnosti:

  • v domluveném rozsahu na sociálních sítích (Facebook, YouTube),
  • po skončení cesty na cestovatelských festivalech a seminářích.

Všem našim dárcům a sponzorům bychom chtěli poděkovat za jakoukoliv podporu ať už finanční, materiální, nebo zde v komentářích u našich příspěvků!

Tento příspěvek je také k dispozici v jazyce: English

Tato stránka používá cookies, aby se zajistilo co možná nejsnadnější použití. Pokud budete nadále prohlížet tento web tak předpokládám, že s použitím cookies souhlasíte.