Zacatek cesty

Už se to blíží - brzy vyrážíme na cestu kolem světa

Tak a je to tady. Čas neúprosně běží a už se to blíží. Naše cesta kolem světa bude brzy denní realitou. Za pár dní budeme ve Frankfurtu a pak letecky do Ria. Cestovní horečku u nás kupodivu zatím nenajdete, ale ono se to pár hodin před odletem změní 😉

Posledních pár měsíců jsme strávili vcelku intenzivní přípravou a teď se ukáže, jak obstojíme tam venku. Pro jistotu jen zrekapitulujeme, o čem jsme vás do teď informovali. Zapracovali jsme řadu poznatků a rad pro ostatní cestovatele do sekce Příprava, kde se dočtete, jak to všechno začalo, jakým aktivitám je dobré se před odjezdem věnovat, jaké očkování jsme pro dané destinace absolvovali, jak budeme řešit ubytování, jaká víza budeme potřebovat a nakonec jaké vybavení s sebou bereme. Krom těchto aktivit jsme samozřejmě pracovali detailně na plánu cesty. V plánu najdete pro každou zemi, kam se chystáme podívat, co chceme ochutnat a hlavně co chceme zažít.

Ačkoliv jsme přípravou strávili spoustu času, tak bychom se samozřejmě nedostali tak daleko bez pomoci lidí a firem, kterým se náš nápad líbí. Tímto bychom chtěli všem poděkovat za Vaši podporu! Velmi si vážíme všech rad a pomoci, ať už materiální či psychické jen tak u piva 😉 Abychom využili potenciál naší cesty naplno, tak v těchto dnech ještě pracujeme na malém překvapení, kterým bychom chtěli pomoci potřebným, které potkáme během našeho cestování světem.

Sledujte nás na sociálních sítích

Pokud nás budete chtít sledovat během naší cesty, tak Vám nabízíme řadu způsobů. Hlavním komunikačním kanálem bude tento blog, kam budeme psát naše příspěvky. Pod příspěvky nám můžete psát komentáře. Každý Váš komentář nás velmi potěší! Také doporučujeme sledovat náš Facebook, kde budou krátké informace o nových příspěvcích zde na našem blogu. Nezapomeňte také sledovat naši fotogalerii a videogalerii, kam budeme přidávat fotky, které ve světě pořídíme. Během cesty natočíme i řadu video ukázek, které uvidíte v příspěvcích na našem blogu, respektive na našem Youtube kanálu. Pokud byste měli konkrétní dotaz přímo na nás, tak nám napište přes kontaktní formulář na našem blogu.

Na závěr tohoto příspěvku bychom chtěli říct, že se na cestu moc těšíme, hlavně pak na nová přátelství, dobrodružství a poznávání všeho nového! Neděláme si iluze, že to bude jednoduché, ale o to si budeme našich zážitků více vážit.

Držte nám palce, ať vše vyjde!

S přáním krásného čtení našich zážitků

Pavel a Marťa

Logo CZ

P.S.: zde je pár fotek z naší rozlučkové party!

 

Tento příspěvek je také k dispozici v jazyce: English

Pavel

Pavel

IT guy, motorbike rider, travel enthusiast and male.

5 Komentářů

 • Petr

  Drzim Vam palce a hodne stesti na ceste kolem sveta. Prave jsem zacal planovat cestu kolem sveta i ja. Zatim jsem v tom sam, ale snad najdu i jine “blazny” co do toho pujdou. Vase stranky si procitam a velice me pomahaji. Diky za ne a stastnou cestu Petr

  04/02/2015 at 18:33
  • Martina
   Martina

   Ahoj Petře,

   mockrát děkujeme za komentář. Jsme moc rádi, že ti naše stránky pomáhají. Snad do budoucna pomohou ještě více.

   Pokud by ses chtěl na cokoliv zeptat, tak nám neváhej napsat.

   Přejeme ti krásné plánování a hledání někoho, kdo by s tebou na cestu kolem světa vyrazil.

   Zdraví

   Marťa a Pája 🙂

   05/02/2015 at 00:06
 • Jiřina Váchová

  Tak hodně štěstí !!!
  Držím palce a těším se na příspěvky!
  Jiřina

  04/02/2015 at 22:45
  • Martina
   Martina

   Děkujeme moc, Jiřinko. I my se těšíme.

   A příspěvky určitě budou, to slibujeme.

   M. a P. 🙂

   Krásný dník.

   05/02/2015 at 00:08
 • Jirka

  Štastnou cestu!! Tesim se uz na prvni fotky…

  10/02/2015 at 18:52
VLOŽIT KOMENTÁŘ

Tato stránka používá cookies, aby se zajistilo co možná nejsnadnější použití. Pokud budete nadále prohlížet tento web tak předpokládám, že s použitím cookies souhlasíte.