Pomozte nám

Potřebujeme Vaši pomoc!

Marti taťkaProč potřebujeme pomoci

Martě zemřel před pár dny táta a ráda by se s ním ještě rozloučila na pohřbu. Důvod, proč vás žádáme o pomoc, je ten, že musíme koupit letenku z Nového Zélandu a zpět, aby se mohla Marťa zanedlouho připojit opět k Pavlovi. Letenky jsou teď velmi drahé a je to výdaj, se kterým jsme nepočítali a který naboří už tak napjatý rozpočet.

 

 

Koho vlastně podporujete

Na začátku cesty jsme byli jen dva nadšenci. Pokud nás sledujete ať už tady nebo na Facebooku, tak víte, že jsme se změnili. Cestujeme už skoro rok, každý z nás nachodil skoro 3000 km a cca 4 000 000 kroků, napsali jsme pro vás přes 70 zajímavých článků, natočili desítky videí, nafotily deseti tisíce fotek a hlavně nasbírali a popsali stovky cestovatelských tipů a rad, kde některé z nich nikde jinde nenajdete! Také jsme aktuálně jediná česká výprava kolem světa, která aktivně pomáhá lidem v nouzi ať už v Čechách, nebo ve světě. No a nakonec vám nemohlo uniknout ani to, že naši maličkost doprovází Krteček, symbol Čech a domova, protože si zaslouží dostat se dál, než „jen“ do Vesmíru. A stejně tak i jeho kamarád Myšák, který s námi poznával svět ještě před cestou. Musíte uznat, že by byla velká škoda, takový projekt ohrozit.

Jak nás podpořit

Pomoci nám můžete zasláním peněz. Peníze můžete posílat kdykoliv, sbírka není nijak časově omezena. Máme dva způsoby, jak nás podpořit:

  1. PayPal – ideální pro poslání peněz ze zahraničí v cizí měně:

Stačí mít základní typ účtu, který je zdarma! Využijte k tomu funkci Send money a jako cílový email použijte náš emailový účet nasecestakolemsveta@gmail.com

  1. Převod peněz na účet

CZK účet v AirBank: 1013863010/3030

Jméno majitele účtu: Pavel Zrzavý

SWIFT kod: AIRACZPP

IBAN: CZ43 3030 0000 0010 1386 3010

Co získáte za podporu

Krteček a MyšákVážíme si vaší podpory, a tak jsme přemýšleli, jak bychom se vám odvděčili. Od kamarádů jsme pochytili krásnou myšlenku. Za každý příspěvek nad 1000 Kč (abychom se nedostali časem do mínusu) zašleme pohled na vaši adresu z každé následující země, kterou procestujeme!  Budete tak mít originální památku, pohled z cesty kolem světa a kdykoliv se na něj podíváte, budete vědět, že jste pomohli těm, kteří pomáhají ostatním. Vaši adresu nám v tomto případě zašlete prosím skrze náš kontaktní formulář a ve zprávě uveďte vaše číslo účtu, ze kterého jste nám poslali peníze nebo název (email) PayPal účtu, abychom si vás mohli spárovat.

Děkujeme za podporu, vážíme si jí!

My u jezera Titicaca

Tento příspěvek je také k dispozici v jazyce: English

Martina

Martina

Bookworm, great cook, food lover, big traveller and female.

VLOŽIT KOMENTÁŘ

Tato stránka používá cookies, aby se zajistilo co možná nejsnadnější použití. Pokud budete nadále prohlížet tento web tak předpokládám, že s použitím cookies souhlasíte.