Oznámení

Vážení přátelé, fanoušci, cestovatelé a dobrodruzi,

určitě jste si všimli, že na našem webu se neobjevil po delší dobu nový článek. Důvodem je návrat do České republiky a vlastně i návrat k všednímu životu v roce 2016. Našli jsme si zaměstnání a budujeme si vlastní hnízdo. To ale neznamená, že necestujeme. Cestujeme hodně, vlastně znovu poznáváme krásy Česka a okolních států. Také se v našem životě udála radostná událost, budeme mít brzy potomka.

Abyste se necítili ochuzení o naše zážitky z Cesty kolem světa, tak vás ohledně zbývajících zemí z celkových 22 zemí, které jsme za 18 měsíců navštívili, odkážeme na náš facebookový profil, kde máme fotky a zajímavé postřehy. Konkrétně zde najdete následující doplňující obsah, který na webu v tuto chvíli nenajdete:

  • Singapur – multikulturní zážitek v moderním stylu.
  • Indonésie – měsíc na Bali, potápění k vraku lodě z české základny, cestování skútrem po celém ostrově, pláže všeho druhu.
  • Austrálie – cestování autem, karavanem a stopem po východním pobřeží, potápění na Velkém bariérovém útesu, několikadenní riskantní trek po největším písečném ostrově na světě.
  • Nový Zéland – stopování a stanování po severním ostrově, návštěva Hobitína, trekování v přírodě kolem sopky, cestování vlastním autem po jižním ostrově od severu na jih, trekování na tzv. Great Walks.
  • Japonsko – cestování rychlovlakem po ostrovech, návštěvy chrámů, Tokia a dalších zajímavých měst a míst.
  • Jihoafrická republika – pravé africké Safari, spolucestování s našimi fanoušky dodávkou po africe, létání rogalem nad pláží.
  • Spojené arabské emiráty – prozkoumávání Abu Dhabi a Dubai.
  • Itálie – krásy Říma
  • Řecko – pozvání na typickou Řeckou svatbu, cesta zpět do Čech!

Tímto bychom chtěli uzavřít jednu z nejhezčích kapitol v našem životě. Na závěr máme jedno doporučení – pokud Vám to zdraví a situace dovolí, určitě podnikněte něco podobného jako jsme podnikli my. Život máme jen jeden a byla by škoda si nerozšířit obzory a nezažít pořádné dobrodružství, na které budete vzpomínat po zbytek svého života. Abyste věděli do čeho zhruba jdete, tak na začátek doporučujeme shlédnout naši přednášku o tomto projektu. Cesta kolem světa je jedna z nejlepších věcí, kterou jsme v životě udělali a ničeho nelitujeme a vy také nebudete!

Přejeme Vám mnoho zdaru a pokud budete mít nějaký dotaz, tak se neváhejte ozvat.

 

Krásné zážitky z cestování přeje

Pavel a Martina

P.S.: pokud nám to čas dovolí, tak občas přidáme na web nový obsah z cesty, tak nezapomeňte tuto stránku pravidelně sledovat, ať o nic nepřijdete.

Tento příspěvek je také k dispozici v jazyce: English

Pavel

Pavel

IT guy, motorbike rider, travel enthusiast and male.

VLOŽIT KOMENTÁŘ

Tato stránka používá cookies, aby se zajistilo co možná nejsnadnější použití. Pokud budete nadále prohlížet tento web tak předpokládám, že s použitím cookies souhlasíte.